Veretlenül megyei diákolimpiai bajnok

Kategória: Eötvös hírek, 2023. március 21., kedd

Veretlenül megyei diákolimpiai bajnok az Eötvös Gyakorlóiskola sakkcsapata, irány az országos döntő!

Március 17-én rendezték a sakk csapat városi- és megyei diákolimpiai döntőt, amelyen iskolánk az „alsós fiú” kategóriában volt érdekelt. A Takács Armand (4.c), Takács Nimród (1.b), Barta Richárd (4.c), Gincsai Miklós (4.c) összeállítású csapatunk megállíthatatlan volt a maratoni hosszúságú versenyen. Az Eötvös csapatának tagjai valamennyi szembejövő ellenfelüket játszmaveszteség nélkül (!) fektették két vállra, fejenként egyaránt 7/6,5 pontot szerezve, így teljesen megérdemelten nyerték el mind a városi- mind a megyei csapatbajnoki aranyérmet. Gratulálunk az alsós fiúknak a kiemelkedő eredményhez, és sok sikert kívánunk számukra a májusban megrendezésre kerülő országos döntőben!"

Eseménynaptár

Legutóbbi képek

Eötvös Gyakorlóiskola

© 2010-2024 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
4400 Nyíregyháza, Ungvár sétány 12. Telefon: +36 (42) 599-415 E-mail: eotvos@nye.hu