Tanári fogadóórák

Kategória: Fogadóórák, 2021. február 17., szerda

Nevelőtestület egyéni fogadóórái a 2020/2021. tanév II. félévében.

Név: Időpont:
Airault-Uri Andreakedd 2. óra
Bacskainé Riegel Enikőpéntek 2.óra
Bere Andreahétfő 1. óra
Bereczky-Magyar Katalinkedd 1. óra
Bán Piroskakedd 3. óra
Chrien Gáborszerda 2. óra
Csonka Brigittakedd 4. óra
Csont Edina Katalincsütörtök 7.15-8.00
Csorba Erzsébetkedd 4. óra
Dobos Eszterpéntek 1. óra
Dobos Zoltánnékedd 1. óra
Dr. Dobány Zoltánnéhétfő 13.45-14.30
Dr. Juhászné Molnár Tündepéntek 2. óra
Dr. Pethőné Zatureczki Tündecsütörtök 1. óra
Dubóczkiné Urbán Erzsébetcsütörtök 1. óra
Duliczki Tamás Gáborszerda 3. óra
Duna Judit Ágneshétfő 1. óra
Durbák Évapéntek 4. óra
Erdei Jánosnépéntek 5. óra
Farkas Attilánékedd 2. óra
Farkasné Baráth Gabriellahétfő 2. óra
Fehér Ildikószerda 6. óra
Ficzéné Kovács Zsuzsannaszerda 0. óra
Filetóth Reginaszerda 1. óra
Hajdu Alexandrapéntek 2. óra
Hajdu Brigittacsütörtök 7. óra
Hajdu-Bibliák Veronikakedd 7.15-8.00
Harcsa Irénkedd 3. óra
Hudák Katalinkedd 5. óra
Iváncsik-Hoffmann Kingahétfő 3. óra
Jenei Andreaszerda 3. óra
Jeneiné Duli Mónikahétfő 6. óra
Jeneiné Novák Erzsébetkedd 17.00-18.00
Joóné Selejó Erzsébethétfő 2. óra
Karafa Sándorcsütörtök 3. óra
Kis Szabolcscsütörtök 1. óra
Kondorosi Gittakedd 3. óra
Kovács Józsefnépéntek 1. óra
Kovácsné Kiss Erzsébetkedd 1. óra
Kurinszky Andreaszerda 3. óra
Marcsekné Vetési Júliakedd 1. óra
Miskolczi Máriahétfő 7.15- 7:55
Mokánszki-Magyar Tündeszerda 3. óra
Mokánszkiné Péter Adriencsütörtök 6. óra
Molnár Ildikóhétfő 3. óra
Molnár Júliahétfő 5. óra
Molnár Ágnesszerda 5. óra
Molnárné Kiss Ildikószerda 2. óra
Nagy Angelika Ágneshétfő 3. óra
Nagy Józsefpéntek 5. óra
Nagy-Bus Annamáriacsütörtök 2. óra
Nagyné Mussó Juditkedd 5. óra
Nagyné Péter Katalinhétfő 6. óra
Opre Edina Irénhétfő 1. óra
Orbán Irénhétfő 2. óra
Papp Attilapéntek 6. óra
Pető Ágnes Krisztinahétfő 5. óra
Pinczés Ákoscsütörtök 4. óra
Pirosné Szikora Editszerda 3. óra
Radnayné Szászi Erikahétfő 3. óra
Rebenyák Erikahétfő 3. óra
Rozgonyiné Drotár Nikolettkedd 3. óra
Rácz Tündehétfő 3. óra
Róka Sándornéhétfő 2. óra
Sallai Zoltáncsütörtök 5. óra
Sarka Lajoshétfő 2. óra
Simonné Gincsai Ritaszerda 3. óra
Soltészné Harcsa Gabriellakedd 3. óra
Spákné Paráda Andreahétfő 4. óra
Stahorszki Krisztinacsütörtök 2. óra
Subert Ildikóhétfő 1. óra
Szabó-Szakálos Antónia Etelkahétfő 2. óra
Szigetiné Szemerszki Éva péntek 3. óra
Szuhi Erikacsütörtök 2. óra
Szécsi Zsolthétfő 3. óra
Szénás Anettapéntek 2. óra
Szőllősi Gáborkedd 3. óra
Sójáné Gajdos Gabriellakedd 3. óra
Takács Zsolt Gusztávkedd 3. óra
Takácsné Rajtik Piroskapéntek 3. óra
Tanczer Henriettahétfő 3. óra
Tóth Tamáshétfő 3. óra
Tóth Ágnescsütörtök 4. óra
Tóthné Szabolcsi Zsuzsa Judithétfő 6. óra
Varga Zsoltpéntek 5. óra
Vas Györgyhétfő 3. óra
Vasvári Gabriellakedd 1. óra
Ágoston Éva Edinahétfő 1. óra
Árva Monikahétfő 3. óra
Eötvös Gyakorlóiskola

© 2010-2021 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
4400 Nyíregyháza, Ungvár sétány 12. Telefon: +36 (42) 599-415 E-mail: eotvos@nye.hu

Fel