Országos Francia Nyelvi Tanulmányi Verseny írásbeli fordulója

Kategória: Versenyek, 2017. január 27., péntek

Országos Francia Nyelvi Tanulmányi Verseny írásbeli fordulója

Az 5-10. osztályos tanulók számára meghirdetett országos versenyre 35 iskolából 507 diák nevezett.

Az írásbeli forduló ideje: 2017. február 13. (hétfő) 14 óra

Információk az írásbeli fordulóról

A feladatlapokat 2017. február 10-ig juttatjuk el az iskolákba az iskola igazgatójának címzett borítékban.

A versenyzők saját iskolájukban, segédeszköz használata nélkül, nem francia szakos tanár felügyelete mellett, nyugodt körülmények között a rendelkezésre álló idő szabad felhasználásával írják meg az 1. forduló feladatlapját.

A megoldására 90 perc áll a versenyzők rendelkezésére.

Csak kék vagy fekete tollal kitöltött feladatlapokat tudjuk elfogadni. Az 5. osztályosoknak színes ceruzára is szükségük lesz a feladatok megoldásához..

A feladatlapok javítóinak kérése, hogy olvasható legyen az írás, lehúzgálás, átírkálás és olvashatatlan írás esetén nem tudnak pontot adni a feladatra. Ezért az esztétikus, átgondolt munkára nagyon kell figyelni.

A javítatlan feladatlapokat a versenyt szervező intézmény címére a versenyt követő napon (2017. február 14. kedd) elsőbbségi küldeményként kell postára adni :
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium,
Nagyné Mussó Judit
4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 12.

Az írásbelin legeredményesebben szereplő 7-10. osztályos tanulók – kategóriánként 16 tanuló - kapnak meghívást a szóbeli fordulóra. A továbbjutók 2017. március 17-ig kapnak értesítést az iskola igazgatójának címzett levélben. Ebben a levélben pontos tájékoztatást kapnak a verseny 2. fordulójával kapcsolatban.

Az 5-6. osztályosok közül az 1-10. helyezettek vesznek részt a szóbeli forduló napján rendezett díjátadó ünnepségen.

Azok a versenyzők, akik a 2. fordulóra, illetve az eredményhirdetésre nem kapnak meghívást, 2017. március 17-től a szervező intézmény honlapján (www.eotvos.nye.hu) tájékozódhatnak az írásbeli fordulón elért edményükről.

A szóbeli forduló időpontja: 2017. április 28. (péntek) 11 óra 30 perc

Helyszíne: Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, 4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 12.

Eredményes felkészülést kívánunk!

A versenyre nevezett iskolák

Iskola neve Település
Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI Nyíregyháza
Avasi Gimnázium Miskolc
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium Budapest
Budapest 1. kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium Budapest
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium Budapest
Budapesti Kolping Katolikus Iskola Budapest
Dányi Széchenyi István Általános Iskola Dány
Debreceni Ady Endre Gimnázium Debrecen
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Debrecen
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium Debrecen
DRK Dóczy Gimnáziuma Debrecen
ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest
Gödöllői Református Líceum Gimnázium Gödöllő
Győri Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola Győr
Horváth Mihály Gimnázium Szentes
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Veszprém
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium Kecskemét
Kiss Bálint Református Általános Iskola Szentes
Kossuth Lajos Gimnázium Tiszafüred
Krúdy Gyula Gimnázium Nyíregyháza
Mecsekaljai Általános Iskola Köztársaság Téri Általános iskola Pécs
Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium Debrecen
Németh László Gimnázium Hódmezővásárhely
NYE Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza
Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium Nyíregyháza
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola Körmend
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium Pécs
Sárbogárdi Petőfi Sándor Gimnázium Sárbogárd
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda Szentes
Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Szent-Györgyi Albert Álalános Iskola és Gimnázium Budapest
SZTE Gyak. Gimn. és Ált. Iskola Szeged
Tornyospálcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tornyospálca
XIII. Kerületi Gárdonyi Géza Általános Iskola Budapest
Zrínyi Ilona Gimnázium És Kollégium Nyíregyháza

A versenyre nevezett tanulók 5-10. oszt.

Versenyző neve Évf.
Almási Mihály 5.
Angipella Katerina 5.
Babicz Barbara 5.
Bálint Dorottya 5.
Balogi Viktória Anna 5.
Bank Zita 5.
Barczy Hanna 5.
Bella Petra 5.
Bessenyei Zsófia 5.
Bíró Borbála 5.
Bóka Regina 5.
Borda Lilla Daniella 5.
Buda Dániel 5.
Butty Angelika Dorina 5.
Czakó Boróka 5.
Czifra Boglárka 5.
Cselószki Ákos 5.
Csernus-Lukács Hunor 5.
Csóti Mór Levente 5.
Csukárdi Barnabás 5.
Dálnoky-Bart Réka Noémi 5.
Dodog Violetta 5.
Duray Lilla 5.
Duray Péter 5.
Érsek Lilla 5.
Falusi Eszter 5.
Farkas Marcell 5.
Fehér Zsófia 5.
Fekete Frigyes 5.
Ferenc Ákos 5.
Ferwágner Fanni 5.
Fodor Hanna Flóra 5.
Frank Mirjam 5.
Gál Nóra 5.
Gulyás Gréta 5.
Halász Panna 5.
Harmath Zsófia 5.
Hege András 5.
Hornyák Petra 5.
Illéssy Attila 5.
Jakab Tamás 5.
Jármy Tamás 5.
Jármy Zsófia 5.
Juhász Janka 5.
Kádár Marcell 5.
Kajtár Kincső 5.
Karaffa Máté 5.
Kelemen Maja Eszter 5.
Kerekes Kitti 5.
Kertész Zsófia 5.
Komócsi Dorka 5.
Koncz Péter 5.
Kórus Dóra 5.
Kovács Hanna 5.
Kovács Kincső 5.
Kurucsai Dávid 5.
Lukács Bence 5.
Mácsai Laura 5.
Malmos Laura 5.
Marosvölgyi Jázmin 5.
Marton Boldizsár 5.
Martonosi Nimród 5.
Mészáros Panni 5.
Molnár Anna Réka 5.
Molnár Anna Zita 5.
Molnár Dorottya 5.
Molnár Zita 5.
Nagy Róza Magdaléna 5.
Noviczki Sára 5.
Nyiscsák Eszter 5.
Oravecz Kata 5.
Oswald Gréta 5.
Pálóczi Panna 5.
Pampurik Samu 5.
Pap Kata Orsolya 5.
Papp Eszter 5.
Pavlovits Gitta Dóra 5.
Péczeli Eszter 5.
Peják Panka 5.
Pék Csenge 5.
Pereira Natália 5.
Pintér Dorottya 5.
Pozsgai Izabell 5.
Pristyák Bálint 5.
Réz Áron 5.
Sári Zita 5.
Sárosi Kíra 5.
Schiavo Annabella 5.
Segesdi Niké 5.
Sepp Laura 5.
Seres Tukarcs Lola 5.
Simkovics Zita 5.
Skribek Ádám 5.
Szabó Emese 5.
Szabó Nikolett 5.
Szalontai Csekő 5.
Szénási Hanna 5.
Szentmiklósi Laura 5.
Szép Sára 5.
Szepesi Gréta 5.
Szigeti Eszter 5.
Szloboda Vince András 5.
Szobolevszki Zsombor 5.
Szögi Gergő 5.
Takács Dorina 5.
Tanyik Hanna 5.
Tarcsa Nándor 5.
Tóth Luca Sára 5.
Tóth Márk 5.
Tóth Szonja 5.
Tóth-Kása Sára 5.
Varga Nóra 5.
Varjú Orsolya 5.
Volenszki Panna 5.
6. évfolyam
Ábrahám Szonja 6.
Bácsatyai Lili 6.
Bálint Dorina 6.
Balogh Kristóf 6.
Barczay Mátyás 6.
Barna Zsófia 6.
Besenyei Fanni 6.
Borsodi Máté 6.
Bugnó Gréta 6.
Butty Balázs 6.
Cseri Luca 6.
Cservenka Eszter 6.
Drenyovszki Tamás 6.
Egyed Mátyás 6.
Elekes Ákos 6.
Érsek Benedek 6.
Fedor Ádám 6.
Halász Henrik 6.
Hantos Gabriella 6.
Harsányi Zsófia 6.
Herczku Péter 6.
Horváth Hanga 6.
Horváth Zsombor 6.
Józsa Bence 6.
Juhász Ármin 6.
Juhász Benedek 6.
Juhász Flóra 6.
Káldi Száva 6.
Kapta Sára 6.
Karácsony Dorina 6.
Király Levente 6.
Kóczé Arabella 6.
Komáromi Luca 6.
Komáromy Gusztáv 6.
Kóródi Boglár 6.
Kovalcsik Nóra 6.
Laczi Csilla 6.
Lantai Zóra Lili 6.
Loboda-Lencsés Borka 6.
Losonczy Gábor 6.
Lukács Patrik 6.
Mányi Janka 6.
Mendler Réka 6.
Mező Dorottya 6.
Mirkó Amelita 6.
Molnár Réka 6.
Nagy Gréta 6.
Nagy Ilona 6.
Nagy Janka 6.
Nagy Zsanett 6.
Németh Nóra 6.
Nyíri Villő 6.
Radóczi Léna 6.
Raffay Soma 6.
Rónay Diána 6.
Ruzsa Bence 6.
Sallai Réka 6.
Sándor Kolos 6.
Sándor-Kérchy Lilla 6.
Schrank Sarolta 6.
Szabó Janka 6.
Szabó Zita 6.
Szájbély Viktória 6.
Szélpál Petra 6.
Szűcs Anna 6.
Tárkány István 6.
Tombory Jázmin 6.
Tóth Babett 6.
Tóth Tinetta 6.
Urbán Boglárka 6.
Virányi Regina 6.
Volák Jázmin 6.
Wodala János 6.
Youlali Yasmine Mona 6.
Zádor Kíra 6.
Zákány Bianka 6.
Zuberecz András 6.
7. évfolyam
Almási Szonja 7.
Barathy Marcell 7.
Benyusz Panna 7.
Bereczki Réka 7.
Bjelik Máté 7.
Böröcz Kincső 7.
Bretka Dorina 7.
Csikós Botond 7.
Dobos Lili Virág 7.
Dvorszki Dalma 7.
Együd Eszter 7.
Eklics Balázs 7.
Erdős Csaba 7.
Ficze Levente 7.
Fosztó Franciska 7.
Friss Alíz 7.
Gincsai Bella 7.
Gyémánt Alexa 7.
Hagymásy Kinga 7.
Járó Bálint 7.
Kánya Kitti 7.
Kinyó András 7.
Kiss Mátyás 7.
Komló Márton 7.
Korpics Levente 7.
Kovács Hanna 7.
Kovács Kíra 7.
Kovács Kristóf 7.
Ladányi Lídia 7.
Magyar Balázs 7.
Marosvölgyi Virág 7.
Martonosi Patrícia 7.
Mezei Gréta 7.
Mitercsák Enikő 7.
Mitercsák Eszter 7.
Nagy Kristóf 7.
Nagymihály Janka 7.
Nánai Fruzsina 7.
Németh Anna 7.
Németh Dániel 7.
Noviczki Eszter 7.
Nyisztor Virág 7.
Oláh Péter 7.
Orosz Míra 7.
Orosz Róbert 7.
Pálvölgyi Bence 7.
Pásztor Dóra 7.
Révész Regina 7.
Riskó Dávid 7.
Sepp Gréta 7.
Simon Bolda 7.
Spirk Tamás 7.
Szabó Dominik Martin 7.
Szabó Mónika 7.
Szabó Panna 7.
Szabó Vivien 7.
Szalontai Csenge 7.
Szénási Lili 7.
Szilágyi Fanni 7.
Tormási Zsombor 7.
Tóth Bence 7.
Tóth László 7.
Tóth Márton 7.
Tóth Nándor 7.
Tóth Nóra 7.
Török Ágoston 7.
Váradi Szabó Kamilla 7.
Vass Réka 7.
8. évfolyam
Balku Levente 8.
Bartók Tibor 8.
Berki Lili 8.
Berkó Domonkos 8.
Bogara Bence Dániel 8.
Böjthe Dóra 8.
Bréda Péter 8.
Dali Tünde 8.
Darabont Eszter 8.
Dávidházi Petra 8.
Dobos Dávid 8.
Gincsai Dóra 8.
Grünfelder Anna 8.
Győri Zsófia 8.
Hódi Gréta 8.
Ipacs Kornél 8.
Kádár Péter 8.
Kálmán Csongor 8.
Kerülő Mia 8.
Kiszely Natália 8.
Konrád Attila 8.
Kósa László 8.
Kovács Adrienn 8.
Kozák Helga 8.
Lengyel Alex 8.
Lengyel Gábor 8.
Malmos Virág 8.
Mencsik Levente 8.
Mendler Zoltán 8.
Mezei Balázs 8.
Molnár Adél 8.
Molnár Kata 8.
Nagy Borbála 8.
Nagy Karola 8.
Nagy Réka 8.
Nagy-vári Lilla 8.
Nánási Kata Sára 8.
Oláh Rebeka 8.
Pálvölgyi Bence 8.
Pataki Noémi 8.
Sándor-Kérchy Sára 8.
Seprényi Kristóf 8.
Sigmond Éva 8.
Simkovics Zekő 8.
Skribek Benedek 8.
Somodi Kinga 8.
Somogyi Alíz 8.
Studnicka Lilla 8.
Szabó Alexandra 8.
Szabó Botond 8.
Tóth Anna 8.
Tóth Benedek 8.
Tóth Zoltán Benedek 8.
Török Péter 8.
Varga Adél 8.
Varga Eszter 8.
Varjú Dóra 8.
Veres-Ravai Eszter 8.
Zsurki Dominik 8.
9-10. évfolyam
Ágai Noémi 10.
Andó Emőke 10.
Antal Dominika 10.
Antalfalvi Anna 9.
Bacsó Mariann 9.
Badar Nikolett 9.
Balla Dániel 10.
Balogh Bianka 10.
Barathy Lilla 9.
Barna Gréta 9.
Bartók Anikó 9.
Bélteki Donát 9.
Berecz Flóra 10.
Berencsy Lili 10.
Bodrogi Lili 10.
Boga Anna 9.
Bozóki Enikő 9.
Búr Bence 10.
Czabarka Amarilla 10.
Czékmán Nikolett 9.
Csapó Boglárka 9.
Cseszlai Annabella 10.
Csótai Zsófia 10.
Csulák Nikolett 10.
Daku Zsófia 9.
Deák Dorina 9.
Dinnyés Daniéla 10.
Dobák Dániel 10.
Dobi Barka 10.
Draskóczi Dóra 10.
Dremák Csenge 9.
Dudás Dalma 9.
Eckensberger Liliána 10.
Endrédi Luca 10.
Erdei Dalma 9.
Faggyas Eszter 9.
Ferenczi Rebeka 9.
Ford Monika 9.
Füzesi Gábor 9.
Gabrieli Fédra 10.
Gál Péter 10.
Garai Laura 9.
Gintli Fruzsina 10.
Glovács Bálint 10.
Görgényi Botond 10.
Gyimesi Eszter 9.
Gyüre András 9.
Haid Anna 10.
Hajdú Rebeka 10.
Hajdú Viktória 9.
Halász Dóra 10.
Hall Emily 10.
Harsányi Vivien 10.
Havrilla Szabina 9.
Hercku Emese 10.
Herdon Sára 9.
Herman Fanni 9.
Hertelendy Nóra 9.
Hodik Lilla 9.
Horváth Krisztina 10.
Huncsik Száva 10.
Illés Katalin 9.
Izsó Laura 9.
J. Tóth Edit 10.
Jakab Péter 10.
Jakab Zsófia 9.
Jámbor Pál 10.
Janó Hanna 9.
Jármy Éva 9.
Jászai Szonja 10.
Jeles Huba 9.
Józsa Bojána 10.
Juhász Maja Lilla 10.
Kabai Gitta 10.
Karaffa Lili 9.
Karakó Bálint 9.
Karakó Dorina 9.
Kardos Eszter 9.
Kárpáti Sofia 9.
Kató Emese 10.
Kéninger Dóra 10.
Kerezsi Blanka 9.
Kertész Boróka 10.
Késmárky Vanessza 9.
Kínál Dániel 10.
Kiss Brenda 9.
Kiss Dániel 9.
Kiss Dóra 10.
Kiss Eszter Fanni 9.
Kiss Fanni 9.
Kiss Júlia 10.
Kiss Virág 10.
Kleiber Emese 10.
Kondor Marianna 9.
Korpai Nóra 10.
Kovách Donát 10.
Kovács Barbara 9.
Kovács Léna 9.
Kun-Szabó Regina 10.
Laboda Judit 9.
Laczi Dorottya 10.
Lázár Anna 10.
Lehoczki Réka 10.
Lehoczky Anna 9.
Lévai Zsófia 9.
Ligeti Márton 10.
Lik Lara Natasa 10.
Lóczi Lilla 10.
Majláth Edit 10.
Majláth Noémi 10.
Majoros Gabriella 9.
Marincsák Kitti 10.
Martyn Nóra 9.
Máté Dalma 9.
Máthé Levente 10.
Menyhárt Boglárka 9.
Mikes Melinda 10.
Mikula Frida 9.
Mindru Máté 10.
Molnár Zoltán 9.
Mónus Mónika 9.
Muratov Lea 10.
Nagy Ádám 10.
Nagy András Márton 10.
Nagy Borbála 10.
Nagy Diána 9.
Nagy Dorottya 9.
Nagy Fanni 9.
Nagy Fruzsina 10.
Németh Emma 9.
Németh Fruzsina 10.
Németh-Buhin Alba 10.
Németi Anna 9.
Pajkos Lilla 9.
Pálinkás Gréta 10.
Páll Napsugár 9.
Pankotai Vénusz 9.
Panyeczky Máté 9.
Papp Borbála 10.
Papp Laura 9.
Pátrovics Petra 10.
Pénzes Ákos 10.
Péterfy Emma 10.
Pethe Bernadett 10.
Pető Adél 9.
Pierson-Bartel Róbert 10.
Piricz Tekla 9.
Polonyi Domonkos 10.
Pósán Kinga 10.
Pribula Eszter 10.
Putnoky Zita 10.
Rácz László 9.
Raffay Sára 10.
Ráfi Anna Réka 10.
Rendes Fanni 10.
Róka Zita 10.
Sántha Zsófia 10.
Sisak Lili 10.
Sófalvy Katalin 9.
Somody Levente 10.
Somogyi Mónika 9.
Soós Csenge 9.
Starosta Dávid 9.
Stimecz Edina 10.
Szabó Kevin 9.
Szabó Thalmeiner Dóra 10.
Szelényi András 10.
Szénási Zsófia 10.
Szentei Júlia 10.
Szűcs Janka 9.
Tapia-Soto Cristina 10.
Tatai Vivien 9.
Tirol Zsófia 10.
Tombory Liza 9.
Torkos Hanna 10.
Torma Dorina 9.
Tóth Eszter 10.
Tóth Fruzsina 9.
Tóth Klaudia 10.
Török Ábrahám 10.
Vad Emese 9.
Vámos Krisztina 9.
Varga Ákos 10.
Vincze Vanessza 9.
Virág Milán 10.
Visnyai Soma 10.
Visnyai Zoltán 10.
Vukman Dominika 10.
Zubek Brenda 9.

Felkészítő tanárok

Felkészítő tanár neve
Aleva Tünde
Baloghné Tilki Tünde
Baranyiné Szilágyi Gabriella
Barta Péterné
Borbásné Sajti Emese
Bucsány Barbara
Bugarin-Horváth Andrásné
Csizmás Zsuzsanna
Csonka Katalin
Deér Katalin
Dögei Imréné
Dr. Müller Viktória
Dr. Raffainé Feicht Éva
Dr. Sipos Ibolya
Dudás Erzsébet
Erdős Katalin
Fehér Brigitta
Fekete-Nagy Katalin
Figuláné Chriszt Gabriella
Hodossy-Takács Krisztina
Judt Mónika
Kelecsényi Rita
Kerekes Emese
Keresztes-Gudmon Veronika
Kiss Attiláné
Kordásné Varga Noémi Mónika
Kóti Katalin
Kovácsné Gueth Ibolya
Kőteleki Tünde
Kunné Munkácsi Ágnes
Legény Csabáné
Marcsekné Turcsán Krisztina
Molnár Marianna
Mukanovics Judit
Nagyné Jelics Adrienne
Nagyné Mussó Judit
Nárai Bernadett
Nyakas Tünde
Oláh Anita
Pávics Krisztina
Petrik Zoltánné
Ráfiné Gáspár Annamária
Romhányi Virág
Sonzogniné Papp Katinka
Sterna Edit
Streitmann Judit
Szabó Barbara
Szabóné Kutasi Angéla
Szatmári Judit
Szecseiné Fehér Andrea
Szemkeő Dominika
Tary Gábor
Tibáné Molnár Ágnes
Tóth Éva
Tóthné Antonjuk Krisztina
Tóthné Kőrösi Gabriella
Tóthné Szabolcsi Zsuzsa
Zentai Tünde
Zongor Klára
Eötvös Gyakorlóiskola

© 2010-2019 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
4400 Nyíregyháza, Ungvár sétány 12. Telefon: +36 (42) 599-415 E-mail: eotvos@nye.hu

Fel